Preskočiť na obsah
Konti VFX

Stavebníctvo

Konti VFX s. r. o.

Zemné práce

Sídlo
Bratislava - Nové Mesto
Od roku
2025
IČO
57 037 981

Konti VFX

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Jiskrova 7/6, 831 04 Bratislava - Nové Mesto
Na trhu od
30. júna 2025
IČO
57 037 981
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Firma v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Konti VFX

Spoločnosť Konti VFX s. r. o. má sídlo na adrese Jiskrova 7/6, 831 04 Bratislava - Nové Mesto. Zapísaná je od 30. júna 2025 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad výroba hračiek, hier, bižutérie, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Konti VFX s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
57 037 981
DIČ
2122551871
Dátum vzniku
30. júna 2025
Sídlo
Jiskrova 7/6, 831 04 Bratislava - Nové Mesto
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 189427/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 16. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Konti VFX zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Konti VFX s. r. o.?

Sídlo je na adrese Jiskrova 7/6, 831 04 Bratislava - Nové Mesto.

Čím sa Konti VFX s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba hračiek, hier, bižutérie; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby.

Aké je IČO – Konti VFX s. r. o.?

IČO je 57 037 981, DIČ 2122551871.

Kedy vznikla Konti VFX s. r. o.?

Vznik: 30. júna 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Jiskrova 7/6 831 04 Bratislava - Nové Mesto

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Konti VFX s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese konti-vfx.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.